środa, 5 października 2016

#SaveRove - Związek Dove i Ryana zakończony

Dovey i Ryan poznali się na planie serialu "Liv i Maddie" i od tego czasu tworzą razem szczęśliwą i wspierającą się parę. W 2015 roku założyli duet, czyli The Girl and the Dreamcatcher, a zaręczyli się 14 kwietnia 2016 roku. Niestety od kilku dni fani są bardzo zaniepokojeni i martwią się o Rove. Wiele osób pisało do mnie z pytaniem o co z tym chodzi, więc postanowiłam opisać to w jednym poście. 
AKTUALIZACJA 05.10.2016 - Ryan na Twitterze
AKTUALIZACJA 06.10.2016 - Dove i Ryan na Twitterze
AKTUALIZACJA 07.10.2016 - Związek Rove zakończony

Aktualnie Dove jest w Vancouver i nagrywa film "Następcy 2", a Ryan promuje nowy film "Rocky Horror Picture Show", więc para nie daje rady się spotykać. Fani zauważyli, że każdy z nich zmienił swój opis na instagramie. Dove usunęła nazwę "The Girl", a Ryan "The Dreamcatcher".


Ryan już nie obserwuję Dovey i jej mamy na Twitterze, ale Dove wciąż go obserwuje.

Narzeczony Dove ostatnio napisał pod swoim selfie "The Vikes może być jedyną rzeczą, która zawsze może sprawić, że czuję się lepiej."
Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Ryan McCartan (@mccarya)

Na Instagramie czy Twitterze trwają akcje z hasztagiem #SaveRove. Fani chcą pokazać, że wspierają Ryana i Dove. 

Na Twitterze Ryan zmienił opis z "The Dreamcatcher" na "Truth be told", czyli "Prawda została powiedziana".

AKTUALIZACJA 05.10.2016 - Ryan na Twitterze
TŁUMACZENIE:"Dove zdecydowała, że ten związek nie jest tym, czego chce. Nadal wzajemnie bardzo się kochamy. Proszę bądźcie wrażliwi, ponieważ to jest bolesne."

AKTUALIZACJA 06.10.2016 - Dove i Ryan na Twitterze
TŁUMACZENIE:"Kocham was wszystkich. Dziękuję, że mnie trzymacie ♥"

TŁUMACZENIE:"Dziękuję za wasze wsparcie & pełne serca w tym bardzo intensywnym & ludzkim czasie. Jest dużo miłości między Ryanem, a mną. Życie jest piękne i długie."

AKTUALIZACJA 07.10.2016 - Związek Rove zakończony

TŁUMACZENIE:"Rób każdą rzecz w swoim życiu z miłością, świadomością i przez oczy twojego najbardziej wielkiego własnego ja. Ale nie zapominaj być spontanicznym :*"

TŁUMACZENIE:"Szczęśliwe jest serce, które wciąż odczuwa ból. Otwórz swoją klatkę piersiową i przepuść to."

Niestety nasza piękna para zerwała ze sobą :( Nie pozostaje nam nic innego, jak wspierać ich w tej decyzji. Miejmy nadzieję, że kiedyś do siebie wrócą i ich niesamowity zespół zostanie reaktywowany...
A wy co o tym sądzicie?

15 komentarzy:

 1. Gdy to pierwszy raz zobaczyłam, to aż mi się na chwilę serce zatrzymało. Mam nadzieję, że jak najszybciej się pogodzą i będzie tak jak dawniej, oni są idealni! <3

  http://karolsevillapoland.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. O jacie, to było para idealna. Bardzo ich lubiłem. Mam nadzieję, że jednak będą razem.
  http://swiatdisneyapl.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystko tylko nie ich zerwanie! Aż mi się łza w oku zakręciła. Wszyscy kochamy Rove. Mieli ten niesamowity urok

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam nadzieję, że się pogórza i że to tylko chwilowy kryzys. Obu sobie wszystko wyjaśnili, bo byli idealną parą.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nadal nie mogę w to uwierzyć... Najgorszy cios prosto w serce! :c

  OdpowiedzUsuń
 6. Byli taką piękną parą. Nawet się zareczyli. A teraz się rozstali. Uwielbiałam ich i nadal uważam, że do siebie pasują. Mam nadzieję, że nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa i do siebie wrócą. Zresztą chciałabym, aby wciąż byli The Girl And The Dreamcatcher

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja osobiście nie słucham ich muzyki, ale lubię ich jako aktorów. Jeśli zerwali, my powinniśmy to uszanować. :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Takowy post nigdy nie powinien mieć miejsca! Oni muszą być razem, nigdy się nie pogodzę z ich rozstaniem i kropka. To była pierwsza para, którą w swoim życiu shippowałam i czekam na ślub. Pozdrawiam, nahumanie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. Mam wielką wielką nadzieje że się pogodzą

  OdpowiedzUsuń
 10. Mam nadzieje że do siebie nie wrócą. Osobiście nigdy nie lubilam tego kolesia, nie przypadł mi do gustu, jednak to nie ma teraz znaczenia. Po zaręczynach miałam wrażenie ze Dove została do nich zmuszona, gdyby Ich nie przyjęła zapewne rozstaliby się wczesniej. Podejrzewam ze właśnie dlatego z nim zerwala, nie była gotowa na takie zobowiązania w końcu jest młoda + sławna. Oczywiście mogę się mylić, wyrażam tylko swoje podejrzenia. Najważniejsza jest w tym wszystkim Dove bo to w końcu jej życie i dlaczego ktoś ma o nim za nią decydowac, chodzi mi o fanów którzy starali się "ratowac" ten związek pomimo decyzji Dove i Ryana. Oboje poszli ta a nie inna droga i fani powinni to uszanowac bo ponoć chcą ih dobra tak? Skoro ten związek nie był dla Dove tym czego chciała jak powiedział Ryan to to była jej decyzja i nikt nie ma prawa się do tego "pchac"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  2. + to co zrobił Ryan (wypisywanie jaki to on nie jest zraniony) było jak dla mnie żałosne i wredne bo calą winą obarczył Dove i wiele osób miało do niej pretensje .

   Usuń
 11. Nie pogodze sie z ich rozstaniem do końca życia tak samo dla jeleny i co oni też sie zeszli po takiej długiej przerwie więc nie traćmy nadzieji narazie jest z innym ale tak samo było z seleną a niedawno widziano jak sie całują więc nie ma mowy by sie z tym pogodzić a to co ten jeden anonim napisał nie martwcie sie moim zdaniem jeszcze spokojnie musimy porzeczekać i nietraćcie wiary wnich pozdrawiam❣

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy

Szablon