piątek, 16 września 2016

Nowe stylizacje bohaterów w "Następcach 2" | Ben stanie się zły?

Każdy nie może doczekać się nowych wiadomości dotyczących drugiej części filmu "Następcy 2". Dzisiaj zostało dodane zdjęcie stylizacji Mal, Evie, Carlosa, Jaya i Bena! Na pewno wszyscy zauważyli nowe zmiany w ich wyglądzie. Niesamowite kostiumy i fryzury dodają naszej piątce świeżości! Ale co stanie się z Benem? Czy będzie zły? Jeżeli chcecie się tego dowiedzieć to zapraszam do rozwinięcia!

"Gdy królewski nacisk staje się zbyt wielki dla Mal, wraca do swoich zgniłych korzeni na Wyspie Potępionych gdzie jej wróg Uma, córka Urszuli, zabrała jej miejsce jako samozwańczej królowej podupadłego miasta...". "Uma, wciąż obrażona, że nie została wybrana przez Bena do Auradonu, przygotowała z innymi złymi dziećmi swój piracki gang - w tym syna Kapitana Haka, Harrego i syna Gastona, Gila -  aby przełamać barierę między Wyspą Potępionych a Auradonem i uwolnić wszystkich złoczyńców uwięzionych na wyspie raz na zawsze."

Producent Kenny Ortega powiedział: "Gdy Ben zdaje sobie sprawę, że Mal opuściła Auradon, postanawia iść za nią. Jej przyjaciele -Carlos, Evie, Jay- decydują się mu pomóc, ale najpierw muszą nauczyć go swoich nikczemnych dróg, aby mógł przejść obok Wyspy Potępionych niezauważony."

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika ♡DOVE♡ (@dovecameron)
TŁUMACZENIE:"nie sądziliście, że to już koniec tej historii, prawda?"

Co sądzicie o tych zmianach? Która stylizacja podoba wam się najbardziej?
Premiera filmu "Następcy 2" już w 2017 roku!

4 komentarze:

 1. Nie sądziłem, że się aż tak zmienią. Na razie jakoś nie widzi mi się ich zmiana, jednak pewnie z biegiem czasu to się zmieni. :)
  http://swiatdisneyapl.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie mogę się doczekać <3 Nie sądziłam, że zajdą aż takie zmiany

  OdpowiedzUsuń
 3. Szczerze mówiąc te zmiany mnie zaszokowały. Zwłaszcza włosy Mal i strój Bena. Nie mogę się doczekać drugiej części ♥ || SIXTEEN

  OdpowiedzUsuń
 4. Ogólnie stroje okej, oprócz tego, który ma Ben. Wczoraj się wściekłam jak zobaczyłam to zdjęcie i Bena, ale w twoim poście znalazł się opis, który wyjaśnia pewne kwestie. Ciekawa jestem jak ta historia (ten post zaciekawił mnie) się potoczy w filmie. A stroje i fryzury (OPRÓCZ TEJ BENA!!!!) są fantastyczne! W końcu postacie nie będą wiecznie chodzić w tym samym.

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy

Szablon